Výběr podle značek

5 důvodů, proč milujeme saténové trenýrky

Trenky jsou často volené mezi všemi, jak muži tak ženami, jako nejvíc přijatelné a sexy prádlo. A co takhle satén, pánové?

Stále se bojíte oblékat netradiční materiály a zakopali jste se u starodávné bavlny? Tak se probuďte a poslouchejte! Protože světovým a českým trendům zavládly saténové trenýrky, trenýrky které překvapí, a to pouze mile každou ženu! Proč si tedy vybrat právě satén? Satén i když se to nezdá je velmi příjemný materiál i pro běžné nošení, zejména v létě, kdy hezky chladí. Lesklé saténové trenýrky sednou každé postavě bez rozdílu. Jestli se rozhodnete pro satén, tak se nebojte zvolit i barvu jako světle modrou nebo tradiční bílou. Protože i tradiční bíla vypadá v saténovém provedení velmi luxusně. Vaše partnerka bude okouzlena vašim výběrem, a nepochybujeme, že sama zatouží po dámských saténových trenýrkách. Vneposlední řadě, saténové trenýrky jsou prostě sexy!

Pokud jsme vás saténem nadchnuli, pak navštivte náš e-shop trenkovna.cz, kde najdete značku Trenzle. Výběru určitě litovat nebudete!