Výběr podle značek

Výhody a přednosti funkčního prádla

Posilovna a celkově sportování je čím dál více na pořadu dne každého z nás. Celý den prosedíme za počítačem, po pracovní době tak musíme buď potrápit své tělo v posilovně nebo vyběhnout do parku a ulic. Pokud se věnujete nějakému ze sportů, je na čase pouvažovat nad výhodami a předností funkčního prádla.

Jedna z nejdůležitějších předností funkčního prádla je zajisté odvod potu. Každý z nás se vždy bude při zvýšené námaze potit, speciální materiály nám ovšem umožní odvádět pot rovnoměrně a zabrání tak obrovským kolům v podpaží. Umožňují také rychlé schnutí, budeme mít tedy vždyt pocit suchého prádla, alespoň v rámci mezí. Jako další výhoda je ta, že spousta funkčních materiálů také zabraňuje nadměrnému tělesnému zápachu. 

Kde tedy využijeme funkční prádlo? Zejména v posilovně a při běhu, nezapomeňme ovšem ale i například na horskou turistiku, kde oceníme zejména rychlé uschnutí prádla. V našem e-shopu naleznete funkční prádlo Gina bamboo. Vyzkoušejte jej a jistě nebudete litovat! Zpříjemní vám všechny sportovní okamžiky a usnadní život na horách!