Výběr podle značek

Co je víc sexy: Pánské slipy, nebo boxerky?

Slipy nebo boxerky? To je otázka, co doprovází celou společnost již dlouhá léta, kde ale stojí ta správná odpověď. Mnoho pánu volí konzervativní slipy, ti inovativnější z nich boxerky a ostatní třetí možnost, trenýrky. A tak si dámy asi musíme odpovědět každá za sebe, co je pro nás atraktivnější. 

Někteří pánové volí slipy zejména pro jejich látkovou úspornost, mohou se tedy předvádět nejen před námi, ale i kamarády v posilovně v celé své kráse. Slipové oblíbence tedy nejčastěji nalezneme v řadách starší generace a sportovců. Ti volí slipy zejména díky jejich pohodlnosti pod sportovním oblečením. Boxerky pak často nalezneme v šatníku obyčejného šťastného muže, který si ovšem taky zakládá na své postavě a tělu, proto nosí obtáhnuté boxerky. Nechce si ale připadat žensky, tak tedy upřenostňuje více látky. 

Spousta dam volí jako nejatraktivnější variant právě boxerky. Slipy jim připadají velmi konzervativní a určené pro starší generaci. A ty ostatní se raději přiklání k trenýrkám, které neškodí žádné postavě.

Tak tedy pánové boxerkám a trenýrkám vstříc, slipy nechte raději ležet hluboko ve skříni!