Trenkovna.cz
Jaromírova 3, Praha2
Po - Pá: 11 - 19, So: 14 - 18
601 354 333

BLOG

Trenky STYX

O celodenním pocitu pohodlí, jistoty a samozřejmě i pocitu sebedůvěry rozhoduje upravený účes, správně vybrané oblečení, boty. Nezapomínejte ale ani na kousky, které sice nejsou vidět, ale mohou od základu o vašem rozpoložení rozhodnout. Kvalitn&… (Celý text)

NÁVOD: Jak správně sladit ponožky s oblekem?

Třeba jste se nad tím nikdy nepozastavili, ale pravidla pro výběr ponožek, a jejich sladění a nošení s oblekem tak, abyste neporušili etiketu a nebyli ostatním pro smích, nemusí být vždy úplně očividná.  Hlavní zásadou je nosi… (Celý text)

Proč v létě nosit saténové trenýrky?

Při výběru pánského spodního prádla je třeba zohledňovat především pohodlnost, která je každým vnímána individuálně. Ať už však osobně preferujete boxerky, slipy nebo trenýrky, přemýšleli jste někdy nad tím, jak… (Celý text)

Tipy na dárky: Pánské boxerky a trenýrky

Sice už je po svátku zamilovaných, ale není nikde dáno, že bychom nemohli čas od času své polovičky trošku rozmazlovat. Nesmíme to samozřejmě přehánět, aby si na to moc nezvykli . Nebo to na druhou stranu můžete pojmout tak, že to toho vaše prince na bíl&eacut… (Celý text)

Co je víc sexy: Pánské slipy, nebo boxerky?

Slipy nebo boxerky? To je otázka, co doprovází celou společnost již dlouhá léta, kde ale stojí ta správná odpověď. Mnoho pánu volí konzervativní slipy, ti inovativnější z nich boxerky a ostatní třetí možnost, trenýrky.… (Celý text)

Výhody a přednosti funkčního prádla

Posilovna a celkově sportování je čím dál více na pořadu dne každého z nás. Celý den prosedíme za počítačem, po pracovní době tak musíme buď potrápit své tělo v posilovně nebo vyběhnout do parku a ulic. Pokud se věnujete nějak&eacut… (Celý text)

5 důvodů, proč milujeme saténové trenýrky

Trenky jsou často volené mezi všemi, jak muži tak ženami, jako nejvíc přijatelné a sexy prádlo. A co takhle satén, pánové? Stále se bojíte oblékat netradiční materiály a zakopali jste se u starodávné bavlny? Tak se probuďte… (Celý text)

Saténové trenýrky nejen pro dámy

Luxusní materiály nejsou pouze pro ženy, ale i pro vás muže. Pokud si vezmete jednou zas čas na sebe i něco jiného než bavlněné trenky, tak zažijete více zábavných večerů, to vám můžeme zaručit. Nosíte stále černé, tmavě modré nebo b&iac… (Celý text)

Jak být frajer a okouzlit na rande?

Tak pánové ruku na srdce, každý z vás je nervózní, když jde na první rande s ženou svých snů. Nikdy nevíte, co se bude hned na první schůzce dít a kde potom skončíte. Držte se tedy hesla, lepší být připraven, než překvapen, a… (Celý text)